Döpiyes Takım Elbise

Döpiyes Takım Elbise

Döpiyes, Fransız modacıların kadınlar için tasarlayarak günümüze kazandırdığı aynı kumaştan yapılmış etek ve ceketten oluşan iki parçalı kadın giysisidir. Döpiyes takım modelleri araya üçüncü bir parçayı asla kabul etmez. Döpiyesin parçası olan ceketin içine bluz vb. giyemezsiniz, ceket bluz yerine geçer. Farklı renk ve modellerde olan döpiyesler, özellikle iş kadınlarının ilk tercihidir. Artık döpiyesler yalnızca iş kadınlarının değil, modayı takip eden pek çok kadının tercihleri arasındadır. Döpiyes takım, günlük yaşantıda sıkça kullanılmakla birlikte ünlü markalar arasında yer alan “XTANBUL ABİYE” gibi markaların popüler ceket ve etek kombinilerinden biri haline geldi.

Şıklığın ve zerafetin yanında birde resmi görünümde olmak istiyorsanız tercihinizi döpiyes takım elbise modellerinden yana kullanmalısınız. İş ziyaretleriniz ya da özel günleriniz için sizde döpiyesleri günümüze uyarlanmış tasarımları ile tercih edebilirsiniz. Döpiyes takım elbise, kullanarak istediğiniz stili yaratabilirsiniz. Döpiyes takım modelleri maskülenliğinizi ve feminenliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Sadece klasik giyinen bayanlar değil, spor bir tarza sahip olan kadınlar da döpiyes  tercih edebilir.

Döpiyes Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birliğin gücünü en iyi yansıtan döpiyes ve takım elbise her sezon modadır. Döpiyes ceket ve etekten oluştuğu için tarz olarak vücut tipinizi yansıtan elbise modellerini seçmelisiniz. İkili takım modelleri vücut ölçülerinize uygun olmalıdır. Özellikle bel hatlarınız görünmeli ve ceketinizin omuz kısmı tam oturmalıdır.

Eğer gündelik yaşamda çok sık iş toplantılarına katılıyorsanız klasik döpiyes takım elbise modelleri sizin için idealdir. İş için kullanılan ceket ve etek takımlarında; açık pembe, beyaz, krem, buz mavisi renklerini tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda döpiyes takım elbise kullanıyorsanız, göz kamaştırmak için klasik takımlardan uzak durmalısınız. Tasarım döpiyes elbise, daha kısa ceket ve etek modellerini tercih etmelisiniz. Döpiyes  elbise modelleri için renk tercihinizi daha canlı renklerden yana kullanırsanız ön plana çıkarsınız.

Döpiyes elbise modellerini çift renkleri de kullanabilirsiniz. Ceketiniz parlak iken eteğiniz mat bir duruş sergileyebilir. Özellikle farklı tarzda yakalı,  büyük düğmeli ve belden kemerli ceketli döpiyessize farklı bir hava katacaktır. Döpiyes takım elbise tercihiniz konusunda kararsızsanız “XTANBUL ABİYE”nin sizler için hazırladığı özel tasarım döpiyes takım modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Geri izlemeler ve geri pingler

Bu makale için geri izleme veya pingback yok.

Leave a reply