Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, bizim tarafımızdan aynı gün iptal iade işleminiz yapılmaktadır. Bundan sonraki süreç bankanız kontrolündedir.

iptal ve iade gönderim nasıl yapılmaktadır .

Ürünün defolu veya yanlış bedende gönderilmesinden kaynaklı bir durum söz konusu olduğunda ( PTT kargo firması  )  ücretlerini firmamız karşılamaktadır  ürünleri PTT kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir farklı kargo firmalarında gelen ürünler kabul edilmeyecektir Aldığınız ürünü  farklı sebeplerle iptal ettirmek veya değiştirmek isterseniz  herhangi bir kargo firmasından bize ürünü göndere bilirsiniz. Gönderim ücretleri alıcıya aittir karşı ödemeli gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Ürünü açtım ve giydim iptal edebilirmiyim ?

Ürün size geldi test amaçlı açıp giydiniz, ama ürün üzerinize olmadı hemen sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından birini kullanarak değişim işlemlerini başlata bilirsiniz. Aldığınız ürünü en geç 24 saat içerisinde kargoya vermeniz gerekmektedir yoksa iptal işleminiz gerçekleştirilememektedir.

Ürün iade prosedürü nasıldır?

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürünlerin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz ,Orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde orjinal kutusu yırtılmamış olması gerekmektedir. fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. Kullanılmış ve faturasız ürünler İade ve Değişim kapsamında yer almaz.

Teslimat ve Kargo

Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren aynı gün kargoya verilmektedir

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm gönderilerimiz  hafta içi en geç 3 gün içerisinde elinizde olmaktadır.  Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Gönderi ülkesine göre değişiklik göstermektedir. Yurt içi gönderilerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Kargo geldiğinde teslimat adresinde bulunmazsam ne olur?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iade edilir.

Hızlı kargo hizmeti nedir ?

Hızlı kargo hizmeti sadece İSTANBUL il sınırları içerisinde geçerlidir. Satın Aldığınız ürün en geç 6 saat içerisinde  elinize ulaşmaktadır.

Hızlı kargo ücretleri ne kadardır ?

Hızlı kargo ücreti 50 tl dir. Aldığınız ürün en geç 6 saat içerisinde elinizde olur